Černý podsedák Lenny ve skandinávském stylu z ekokůže o rozměrech 40 x 40 cm


Černý podsedák Lenny ze skandinávského stylu – dokonalé řešení pro příjemné a pohodlné sezení

Černý podsedák Lenny je perfektním doplňkem pro každou židli, kterou používáte jak doma, tak v kanceláři. Tento podsedák není jen dekorativní, ale přidává na pohodlí a zlepšuje komfort sezení. Pokud máte doma židle s tvrdým povrchem, pak vám Lenny pomůže užít si pohodlnější a příjemnější sezení. Podsedák Lenny bude skvělým řešením při chladnějším počasí a zlepší úroveň pohodlí, což je velmi důležité zdravotní hlediska.

Ekokůže – věrná napodobenina ovčí kůže

Podsedák je vyroben z kvalitní ekokůže, která je velmi hebká na dotek. Tato kožená alternativa věrně napodobuje ovčí kůži, a tak se podobá skutečné kůži, avšak není to kožený produkt. Ekokůže je vysoce odolná proti poškození, která vydrží mnoho let i při častém používání. Díky svému materiálu je Lenny velmi snadno omyvatelný a udržovatelný.

Rozměry a design

Černý podsedák Lenny má rozměry 40 x 40 cm, což znamená, že dokonale padne na většinu židlí. Černá barva podsedáku dokonale doladí váš interiér, zejména pokud se rozhodnete pro skandinávský styl. Ale nejen v tomto stylu se podsedák Lenny vynikne. Pokud máte doma interiér v boho stylu, potom se tento podsedák stane stylovou dekorací v místnosti. V kombinaci s přírodními prvky bude Lenny vypadat úžasně.

Od koho si můžete pořídit podsedák Lenny?

V naší nabídce na www.vybirejnabytek.cz naleznete tento úžasný podsedák Lenny za velmi příznivou cenu. Koupit si ho můžete snadno a rychle online. Podsedák Lenny bude velmi rychle dodán a můžete si užívat pohodlné a příjemné sezení ve své oblíbené židli.

černý podsedák Lenny

Svlékněte se ze starosti tvrdých sedáků, kde kůže už nevypadá jako kůže ani váslé k depresi – zvolte si podsedák Lenny z ekokůže a užijte si příjemné a pohodlné sezení.