Červená lenoška s černou podnoží od MICADONI – dostatek prostoru pro pohodlné válení!

Chcete si krásně vybavit svůj domov? Lenoška Mamaia je pro to ideální volbou. Tento kus nábytku se vyznačuje jednoduchým, ale vkusným tvarem. Čalouněné sezení je vyrobeno ze strukturované tkaniny, která je pevná a příjemná na dotek. Je však i velmi odolná proti oděru a vhodná do komerčních prostor. Kromě estetických kvalit je lenoška také pozoruhodně pohodlná a ergonomická. Celek doplňuje elegantní prošívání, které křeslu dodává noblesu. Sezení je podtrženo kovovou, černě lakovanou podnoží. Mamaia je v nabídce v řadě barevném provedení. Vyberte si tu pravou do vašeho interiéru!

í odkaz doprostřed textu

Tento produkt si můžete objednat na stránkách https://www.codina.cz a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Vyberte si barvu, která bude ladit s vaším interiérem

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Jak správně čistit a udržovat lenošku?

Tip: Lenošku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Záruka kvality

Produkt je velmi kvalitní a vyrobený z odolného materiálu, což se odráží i na jeho ceně. Pokud budete s výrobkem spokojení, plně využijete jeho pohodlí a stylový design po mnoho let.