Designové nástěnné hodiny Karlsson 5893SB – kombinace elegance a přesnosti

Dřevěné kyvadlové hodiny v elegantní kombinaci lakovaného dřeva a kovu, ta správná volba pro váš obývací pokoj nebo pracovnu. Hodiny v čistém minimalistickém designu skvěle oživí každý interiér.

Quartzový hodinový strojek na baterii AA. Kyvadlo s tichým pohybem. Materiál hodin: lakované dřevo a kov. Značka Karlsson působí na trhu od roku 1999. Se zastoupením ve více než 80 zemích světa patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značku designových hodin ve své třídě na světě.

Kombinace lakovaného dřeva a kovu je prostě dokonalá

Designové nástěnné hodiny Karlsson 5893SB jsou vynikající spojením dřeva a kovu. Tyto dvě materiály spolu harmonicky ladí a vytváří překrásný a moderní vzhled. Dřevěná část hodin je lakovaná, což dodává hodinám na lesku a třpytu. Kovové prvky hodin jsou precizně vybroušené a vytvářejí tak efektní kontrast. Celkově jsou hodiny velmi elegantní a vypadají velmi luxusně.

Citlivé kyvadlo s tichým pohybem

Karlsson 5893SB jsou vybaveny citlivým kyvadlem, které se pohybuje velmi tichým pohybem. Kyvadlo je vyrobené z kovu a jeho pohyby jsou tak přesné, že zaručují dokonalý chod hodin. Tichý pohyb kyvadla přispívá k pohodlnému a klidnému prostředí, což je zvláště vhodné pro kanceláře a pracovny, kde je ticho nezbytností.

Kvalita značky Karlsson

Značka Karlsson má na trhu hodinových strojků velmi dobrou reputaci. Jejich produkty jsou vynikající kombinací designu a funkčnosti. Karlsson 5893SB nejsou výjimkou. Tyto hodiny jsou velmi precizně vyrobené a skvěle slouží jako praktický doplněk k vaší domácnosti. Značka Karlsson přichází několikrát do roka s novými modely, které pravidelně udivují svoji originalitou a neotřelostí.

Pořiďte si tyto úchvatné hodiny a vyzařujte z nich elegance a kvalitu. Doplní vaši domácnost v obývacím pokoji, ložnici či pracovně. Hodiny Karlsson 5893SB jsou nejen nádherným estetickým prvkem, ale také přesnými hodinami, které poslouží každému, kdo si je oblíbí.

Pořiďte si Karlsson 5893SB designové nástěnné hodiny na Crosta.cz!

Karlsson 5893SB Designové nástěnné hodiny

Karlsson 5893SB – hodiny, které zaujmou. Tyto hodiny nejsou jen další přesný strojek na stěně, ale jsou to designové hodiny, se kterými nikdy nic nezkazíte. Výjimečný design, precizní zpracování i velmi přesný strojek z nich udělají kousek nadčasového designu v každém interiéru.

Karlsson 5893SB Designové nástěnné hodiny

Vyberte si model hodin na Crosta.cz, kde nabídneme jen ty nejvyšší kvality a moderní designy.