Designové zrcadlo BIZZOTTO FOLIUM – dokonalý doplněk každého interiéru


O PRODUKTU

Designové zrcadlo FOLIUM od italské firmy stylového nábytku BIZZOTTO. Rám zrcadla je vyroben ze dřeva paulownie v bílém provedení. Záda jsou z mdf desky. Na rámu se vyjímá krásné zlaté zdobení, připomínající tvar listu, které je dělané ručně. Velice elegantní zrcadlo, které si opravdu zamilujete.

S ČÍM LADIT

Zrcadlo FOLIUM je elegantním prvkem, který krásně zapadne například do interiérů inspirovaných boho stylem. Zrcadlo jednoduše zakomponujete do světlých i tmavých prostor. Krásně vám poslouží v koupelně, chodbě či ve vaší ložnici. Perfektní kombinaci vytvoří s dalšími kusy nábytku v podobném provedení boho stylu.

Designové zrcadlo BIZZOTTO FOLIUM vám také nabízí mnoho úložného prostoru, abyste mohli skrýt všechny vaše kosmetické potřeby a další předměty.

VÝHODY A NEVÝHODY

Výhody

  • ✅ Nádherný design – Zrcadlo má krásný design, který se hodí do různých interiérů.
  • ✅ Krásné zpracování – Zrcadlo FOLIUM je velmi kvalitně zpracované.
  • ✅ Kvalitní materiály – Rám zrcadla je vyroben z dřeva paulownie a záda jsou z mdf desek. Materiály jsou kvalitní a zdravotně nezávadné.
  • ✅ Mnoho úložného prostoru – Zrcadlo nabízí dostatek úložného prostoru, abyste mohli mít vše potřebné na dosah ruky.

Nevýhody

  • ❌ Nejsou – Designové zrcadlo BIZZOTTO FOLIUM nemá žádné výrazné nevýhody.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál zrcadla: Dřevo paulownie, mdf

Barva zrcadla: Bílá, hnědá

Celkové rozměry vxdxh: 76x54x2 cm

Rozměry zrcadla vxd: 61,5×39,6 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž designového zrcadla BIZZOTTO FOLIUM je velmi jednoduchá. Stačí přidělat zrcadlo ke zdi, což znamená vyvrtání šroubů a poté zavěšení zrcadla na ně. Péče o zrcadlo je také snadná – stačí nečistoty utírat vlhkým hadříkem a zrcadlo bude vypadat jako nové.

Designové zrcadlo BIZZOTTO FOLIUM
Detail krásného zlatého zdobení