Divoký Fík od Yankee Candle: Nekonečné vonění po dobu 65 hodin


Luxusní požitek…

Yankee Candle je jednou z nejoblíbenějších značek svíček na světě. Jejich vůně jsou tak intenzivní a kvalitní, že zvládnou provonět celý dům a vydrží opravdu velmi dlouho. Pokud hledáte svíčku, která zvládne navodit dokonalou atmosféru a ještě vám vydrží několik dní, určitě si oblíbíte vůni Divoký Fík.

Sladké bohaté ovocné aroma divokých fíků

Tento velmi oblíbený parfémový aroma zaplaví celou místnost lahodnou vůní, která připomíná sladce zralé a šťavnaté fíky. Voní to jako čerstvě rozkrojený fík na snídani, pěkně studený a namáčený v čerstvém mléce. Divoký Fík je proto určen pro ty, kteří milují sladkost a exotiku. Tato vůně vám zpříjemní chvíle na čtení knihy u krbu nebo večery strávené v kruhu rodiny a přátel.

Pečlivě vybraných tak, aby bylo dosaženo dokonalé vůně

Každá vůně Yankee Candle je pečlivě vybrána z nejkvalitnějších olejů tak, aby se podařilo vytvořit dokonalé scentimentální zážitky. Zvláště oblíbené je to, že vůně se míchají, aby vznikla dokonalá kompozice. Nebojte se tedy vyzkoušet i jiné vůně z této značky.

Svíčka, která vám vydrží téměř celý týden

Svíčka Divoký Fík tvoří velkou a krásně ozdobenou skleněnou nádobu s víčkem, kdy voní 65 hodin. Díky tomu se může stát velmi oblíbenou součástí vašeho domova a zpříjemní vám chvíle klidu a romantiky. Zároveň ale nemusíte mít obavy, že byste ji museli vyměňovat každý den. Tato svíčka vám vydrží opravdu velmi dlouho.

Zakupte si svíčku Yankee Candle hned teď…

Zakupte si Divoký Fík na stránkách www.kupsinabytek.cz, kde sídlí internetový obchod s designovým nábytkem a dekoračním zbožím. Zde vám nabídnou široký výběr této luxusní vůně i dalších oblíbených vůní Yankee Candle, ať už hledáte svíčku do koupelny, obýváku nebo do ložnice. Udělejte si radost a objednejte si svou oblíbenou vůni už dnes.