Dvoudvéřová šatní skříň UWARA v dubu jasném/bílé barvě – ideální pro každou ložnici


Originalita a elegancia vycházející z unikátního designu

Dvoudveřová šatní skříň ze sektorové řady přichází na trh s netradičním zpracováním barev a originálními úchyty. Je to nábytek, který zaujme mladší generaci svým stylem a moderním vzhledem. V tehdejší době, kdy na trhu převládaly pouze jednotvárné šatní skříně, se dala jasně poznat, že tahle skříň bude velkým hitem.

Kvalitní výroba je dalším důvodem, proč byste měli sáhnout právě po této šatní skříni. Je vyrobena z LTD desky s hraněnou ABS lištou, což ji činí velmi odolnou a snadno udržovatelnou. Její rozměry jsou 190 x 80 x 50 cm, takže do každé ložnice se bude skvěle hodit.

Kombinace barviv je pro mladší generaci ideální volbou

Korpus této dvoudveřové šatní skříně je v barvě dubu jasném, dveře jsou pak v kombinaci barev bílá mat/dub jasný. Taková kombinace barviv je pro mladší generaci ideální volbou. Vypadá to velmi moderně a vychutnat si to může každý, kdo si tuto skříň pořídí.

Úchytky v barvě dub jasný a bílá

Úchytky této šatní skříně jsou v barevné kombinaci dub jasný/bílá. Opět se tím dociluje celkového sjednocení designu a barvy plynule navazují na sebe.

Vynikající vnitřní uspořádání je dalším plusem, který tuto šatní skříň nabízí. Uvnitř skříně se nachází šatníková tyč, což je pro všechny, kdo mají rádi třídění oblečení a pokládání je na tyč, ideální volbou. V dolní části šatní skříně jsou kromě toho 2 zásuvky, takže si můžete uskladnit další věci a vytvořit si tak celkově pěkně propracovaný interiér.

Sestavte si interiér podle svých představ

Sektorový nábytek, ze kterého tato šatní skříň pochází, má široký výběr prvků. to znamená, že si můžete sestavit dětský nebo studentský pokoj, ložnici nebo kancelář podle svých potřeb a přání. Nábytek dodáváme v demontovaném stavu.

Závěr

Zakrátka, šatní skříň UWARA je skvělou volbou, pokud hledáte kus nábytku, který bude nejen elegantní, ale i praktický. Je to výrobek vynikající kvality vyrobený z moderních materiálů, který krásně zapadne do každé, zejména mladší, ložnice. Pokud tedy máte o nákup této šatní skříně zájem, doporučujeme navštívit stránky srovnavacnabytku.cz a prohlédnout si zde nabídku tohoto nábytku.