Jídelní stůl MIKO CALLISTO BUK s dýhou a rozkládací 140×85/+45 cm

Jídelní rozkládací bukový stůl Callisto je praktickým a elegantním stolkem, který je nabízen v různých velikostech a barvách. Pokud hledáte kvalitní jídelní stůl s moderním designem, který si navíc můžete přizpůsobit podle svých představ, MIKO CALLISTO BUK je ten pravý nábytek pro vás. Tento jídelní stůl se navíc vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a kombinací dýhy a masivního buku.

Výběr z různých možností MIKO CALLISTO BUK

S MIKO CALLISTO BUK si můžete nastavit svůj stůl v různých velikostech a barvách, podle vašich představ. Výběr je možný ze čtyř různých barevných variant dýhy buku: natur, jasan, světlý ořech a tmavý ořech. Dále si také můžete zvolit velikosti stolu, ať už si potřebujete pořídit stůl menší pro 4 osoby, nebo rozkládací stůl na 6-8 osob.

Deska stolu: dýha buk 23 mm(pro kvalitní zpracování k použití silné dýhy má MIKO CALLISTO BUK neurušený a netěsnící povrch, asymetrické obroubení desky).
Nohy stolu + luby stolu: masiv buk, 8×4,5 cm(v kombinaci s dýhou desky stolu je vyroben silný a elegantní MIKO CALLISTO BUK). Rozklad běžného stolu umožní prodloužení stolu až o 45 cm a tím pádem zvýší kapacitu stolu na více míst.

Bezpečnost a spolehlivost stolu MIKO CALLISTO BUK

Konstrukce stolu MIKO CALLISTO BUK je pevná a stabilní, což zajišťuje bezpečnost a spolehlivost při používání. Díky kombinaci dýhy a masivního buku je jídelní stůl velmi odolný a snadno se o něj pečuje. Pokud hledáte stůl, na kterém budete moci trávit společné chvíle s rodinou a přáteli, MIKO CALLISTO BUK je tím pravým výběrem.

Moderní design pro váš interiér

MIKO CALLISTO BUK je moderní jídelní stůl, který se hodí do jakéhokoliv interiéru a snadno se kombinuje s ostatním nábytkem či dekoracemi. Pokud máte v obývacím pokoji nebo jídelně vysoké nároky na designové zpracování nábytku, bude stůl MIKO CALLISTO BUK tou pravou volbou. Jeho elegantní design a výjimečná kvalita zpracování jistě nadchnou nejen vás, ale i vaše hosty.

Stůl lze vyrobit v atypickém rozměru, aby vám co nejlépe vyhovoval. S MIKO CALLISTO BUK nebudete muset kompromisovat a můžete si pořídit jídelní stůl, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům. A navíc, stejně jako všechny ostatní výrobky MIKO, se jedná o český výrobek, který splňuje nejvyšší standardy kvality.

Vyberte si MIKO CALLISTO BUK a získejte kvalitní jídelní stůl, který vám bude sloužit po celá desetiletí.

MIKO CALLISTO BUK

Zobrazit MIKO CALLISTO BUK na naradi-cz.cz