KARE Design: Skleněný obraz Tygr na lovu – dekorativní kousek do vašeho interiéru!


Zažijte dobrodružství v pohodlí vašeho domova!

KARE DESIGN Skleněný obraz Tygr na lovu 150x100cm: Milujete šelmy a rozmanitost exotické džungle? Skleněný obraz Tygr na lovu bude chloubou vašeho domova!

Žhavý pohled tygra dodává obrazu dobrodružný nádech a veselé motivy okolní džungle zpříjemňují atmosféru v každém interiéru.

Polypropylenový obraz má přední část opatřenou 4 mm silným laminovaným sklem, které je pro větší bezpečnost tvrzené.

Krásný obraz je určen k vertikálnímu zavěšení do moderních i stylově zařízených pokojů.

Ke zdi zavěste něco, co vás bude bavit

Nejenže vám skleněný obraz Tygr na lovu dodá do vašeho domova exotickou atmosféru, ale bude také dekorativním prvkem vašeho interiéru.

Obrazy jsou skvělým způsobem, jak ozvláštnit monotonní holé stěny v obýváku, ložnici nebo dokonce kanceláři.

Pokud se obvyklé domácí dekorace zdají nezajímavé a nudné, skleněný obraz KARE DESIGN naplní váš domov životem a energií. Navíc, přidáte tak do vašeho interiéru mladistvou eleganci.

Naplnění domova exotikou

Dokonalost obrazu spočívá v jeho detailu. Tygr, kterého můžete vidět uprostřed džungle, vypadá velmi reálně a jako by vám sledoval každý pohyb. Podívejte se na výraz jeho očí – neuvěřitelná stříbřitá barva kočičích zornic ukazuje, že autor se rozhodně snažil zachytit každý detail.

Skleněný obraz Tygr na lovu určitě poslouží jako dokonalá dekorace v každém stylově zařízeném bytě nebo domě.

Použití skleněného obrazu:

Pokud se rozhodnete pro tento skleněný obraz, můžete si být jisti, že bude stát v centru pozornosti. Krásná kvalita obrazu a umístění tygra na úžasném lesním pozadí je zárukou toho, že se váš pokoj stane okamžitým hitom.

Skleněný obraz může být vynikající volbou pro ty, kteří chtějí přidat výrazný prvek do svých interiérů, aniž by museli cokoli velkého a těžkého nosit domů.

Skleněný obraz KARE DESIGN nabízí dokonalý způsob, jak použít krásné designové detaily, které se mohou snadno přenést do každého interiéru.

Využijte nyní akční cenu a pořiďte skleněný obraz KARE DESIGN!

Najděte si naší nabídku skleněného obrazu Tygr na lovu na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/kare-design-skleneny-obraz-tygr-na-lovu-150m100cm a pořiďte si dekorační kousek, který svému interiéru dodá zcela nový rozměr.

Skleněný obraz Tygr na lovu je také skvělým dárkem, protože určitě bude příjemným překvapením pro každého, kdo miluje exotické návrhy a zvířata.