Matně černá soška PT LIVING Origami Stretching Cat – elegantní dekorace pro každý interiér

Sošky jsou jedním z hravých dekorativních prvků, které dodávají každému interiéru na osobitosti a jedinečnosti. Pokud hledáte elegantní dekoraci pro svůj byt, rozhodně neváhejte a spolehněte se na produkty z kolekce PT LIVING Origami.

PT LIVING Origami – skvělý doplněk pro váš domov

Zvířátka, která připomínají origami skládačky, jsou určená pro všechny milovníky moderního minimalismu, ale také pro ty, kteří hledají kreativní a hravý nápad na design interiéru. Sošky PT LIVING Origami jsou nejen dekorativní prvkem, ale také dokážou vytvořit iluzi objektu pohybujícího se v prostoru.

Kdo by nechtěl ve svém obývacím pokoji originálního kocoura, který v pohybu rozproudí energii a dodá místnosti svěžest a dynamiku?

Matně černá soška PT LIVING Origami Stretching Cat

Jednou z nejoblíbenějších sošek z kolekce PT LIVING Origami je Stretching Cat. Kocourek v lehce prohnuté pozici se zdá, že se právě probírá ze spánku či rozcvičuje pro sportovní výkon. Matné černé provedení dodává sošce na noblesnosti a výjimečnosti.

Její skvělou vlastností je mimo jiné také pružnost materiálu, ze kterého je vyrobena. To znamená, že se jednoduše přizpůsobí prostředí, do kterého ji umístíte – bude vypadat skvěle jak na moderním kovovém poličce, tak na rustikální komodě z masaivního dřeva.

Přidejte do svého interiéru dávku hravosti a kreativity

Sošky PT LIVING Origami jsou dokonalým doplňkem do každého interiéru. Zkrášlí nejen váš byt, ale dokážou dokreslit váš osobitý životní styl. Navíc získáte originální kousek, který jistě nebudou mít vaši přátelé a sousedé.

Vůbec neváhejte a zkuste experimentovat se soškami PT LIVING Origami. Najděte tu svou a pusťte svou kreativitou na volno!

Matně černá soška PT LIVING Origami Stretching Cat