Moderní kovová police RILEY od WOOOD -stylový doplněk pro váš interiér


Moderní kovová police RILEY od WOOOD – stylový doplněk pro váš interiér

O PRODUKTU

Nástěnná polička RILEY od holandského výrobce kvalitního nábytku WOOOD je moderním prvkem, který okoření jakýkoliv interiér. Tato kovová polička má černou práškovanou úpravu a její rozměry jsou 50 x 15 x 2,5cm. Na zadním okraji se nachází otvory, kterými ji můžete přichytit ke stěně a zajistit tak její stabilitu a bezpečnost.

Tento stylový doplněk poslouží jako výstavní stojan pro vaše nejoblíbenější fotografie, drobné květináče nebo jiné dekorace. Díky své barvě vynikne především ve světlém interiéru a dodá mu tak potřebnou módní šťávu. Navíc se hodí kdekoliv, ať už se jedná o moderní interiéry nebo ty klasické,

Její černá barva vynikne především na světlejších stěnách, ale tento kus je zároveň univerzální a hodí se do každého interiéru.

S ČÍM SLADIT

Pokud nevíte, s čím byste tuto krásnou poličku mohli sladit, můžete zvolit například bílé obrázky či plakáty s tmavým rámem, které se budou na černém podkladu nádherně vynikat. A co také zkusit nějakou kovovou světelnou dekoraci, která ji bude skvěle doplňovat?

KLADY A ZÁPORY

Klady:

  • ✅ Moderní design – polička je moderní a vynikne ve vašem interiéru
  • ✅ Krásné zpracování – vyrobeno z kvalitního a pevného materiálu
  • ✅ Kvalitní materiál – polička je vyrobena z kovu, díky čemuž bude velmi odolná
  • ✅ Praktické okraje – okraje poličky zajistí, že vám neupadne např. vase oblíbená fotka

Zápory:

  • ❌ Nejsou – polička je naprosto kvalitní a nemá žádné negative

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál police: Kov

Barva desky: Černá

Rozměry VxŠxH: 2,5 x 50 x 15 cm

Maximální nosnost: 5 kg

MONTÁŽ A PÉČE

Při montáži této police budete potřebovat upevňovací materiál, který není součástí balení. Po upevnění na zeď ji můžete snadno čistit hadříkem a odstraňovat prach.

Nyní již víte, co byste s vaší poličkou mohli vykouzlit. Pokud vás zaujala moderní kovová police RILEY od WOOOD, můžete si ji zakoupit na naradi-cz.cz