Moderní sprchová zástěna s dvěřmi o šířce 90 cm – SAT Walk-In SATBWI90MSPRC


Reálné rozměry (stavitelnost) koutu 87-87,8, viz. montážní návod.

SAT Walk-In SATBWI90MSPRC je moderní sprchová zástěna s dvěřmi o šířce 90 cm, která poskytne koupelně luxusní vzhled. Tento produkt je skvělou volbou pro majitele koupelen, kteří hledají velké a moderní sprchové zástěny, které by měly mít potřebné rozměry a kvalitu.

Tuto sprchovou zástěnu je velmi snadné namontovat, protože nabídne rozměry 87-87,8 cm, takže se dá snadno přizpůsobit koupelně. Produkty od SAT Walk-In mají vždy precizní úpravy, což zajišťuje bezproblémovou montáž. Výrobce k tomuto produktu dodává montážní návod, který vám pomůže správně namontovat sprchovou zástěnu.

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného a mléčného skla.

SAT Walk-In SATBWI90MSPRC je moderní sprchová zástěna, která má stylový design. Sprchová zástěna je vyrobena s profily a zavětrováním v černé barvě, což lehce celou koupelnu zvedne na úplně novou úroveň.

Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, takže se minimalizuje usazování vodního kamene. Proto nutnost čištění zástěny v kapající sprše se s tímto produktem stává velmi snadnou.

Nelze otevřít – pevný systém. Určení – levá i pravá orientace.

Určení této sprchové zástěny levá i pravá orientace. Dále tento produkt nelze otevřít, protože je pevný systém, což zajišťuje konstrukční pevnost a spolehlivost sprchové zástěny.

Výrobce s tímto produktem nabízí ty nejlepší možnosti pro koupelnu vybavení, kdy nabídka zahrnuje dvou- nebo třídílné zástěny.

Můžete si být jisti, že tuto sprchovou zástěnu budete stále milovat a vypadat bude jako nová mnoho let.

Kupte si tuto sprchovou zástěnu SAT Walk-In SATBWI90MSPRC na Kupsinabytek.cz!

obrázek sprchové zástěny