Nádherné sklenice na sekt Cheers od Mikasy – set 4ks, objem 400 ml

Sklenice na sekt jsou nedílnou součástí oslav a slavností. A když přijde řeč na světoznámou značku Mikasa, je jasné, že se jedná o kousek opravdového umění. Hledáte-li sklenice na sekt, které si podmaní všechny, kteří je uvidí, máme pro Vás tu pravou volbu. Sklenice na sekt v sadě 4 ks 400 ml Cheers – Mikasa jsou nejen praktickým provedením, ale i skvostným designovým kouskem, který působí luxusně a nadčasově.

Luxusní provedení jako od designéra

Tyto sklenice na sekt jsou opravdovým unikátním kouskem, který zkrátka nemůžete přehlédnout. Již na první pohled Vás ohromí jejich lesklý povrch a štíhlý tvar, který se skvěle přizpůsobí ruce. Navíc jsou vyrobeny ze skla vysoké kvality, což zaručuje jejich dlouhou životnost i odolnost vůči nárazům. Oproti jiným výrobkům jsou tak sklenice Cheers od Mikasy skutečně tou pravou volbou pro každou příležitost.

Design, který se neokouká, je navíc přemýšlený do nejmenších detailů. Průhledné sklo je ozdobeno subtilními rafií na dně, které dokreslují celkový dojem z kvality a luxusu těchto sklenic. Když k nim přihlédnete zblízka, uvidíte i jemné tvarování samotného okraje, které celkově zvyšuje pocit elegance.

Set 4 ks – pro mnoho příležitostí

Když máte doma sadu těchto sklenic, otevírá se před Vámi řada možností. Můžete je vytáhnout na oslavu narozenin, sváteční večeři, ale i korporátní setkání. Luxusně vypadají například při krásné romantické večeři, když skvěle ladí s dekoračním stolkem. A když už je ani nevyužijete k původnímu účelu, můžete si ráno každý den dát v nich svůj oblíbený džus nebo pěnu z kávy.

Koneckonců, nádherné sklenice na sekt značky Mikasa nejsou určeny jen k používání, ale i k obdivování. Když je skládáte do skříňky, na polici nebo na stůl, vytváří se kolem nich atmosféra něčeho zvláštního a nadčasového. A to je přece to, na co chceme v životě usilovat – na skvosty, které nás provází celý život.

Tak neváhejte a pořiďte si svou sadu sklenic na sekt od Mikasy už dnes! Budete se divit, jak krásně Vaše oslavy a slavnosti ozvláštní.