Nenechávejte si ujít Expedo TV stolek MONTIS 2 v dubu kraft zlatý/černé, o rozměrech 150x43x45 cm


Nenechávejte si ujít Expedo TV stolek MONTIS 2 v dubu kraft zlatý/černé

O rozměrech 150x43x45 cm TV stolek MONTIS 2

Tvůj obývací pokoj potřebuje ten nejlepší TV stolek a my ti ho nyní nabízíme za velmi atraktivní cenu! Pokud chceš mít nejen moderní, ale také praktický a kvalitní kus nábytku, Expedo TV stolek MONTIS 2 je tím nejlepším řešením pro tebe. Pokud máš rád designové kousky a chceš mít v obývacím pokoji nábytek, který bude jeho ozdobou, zvol si právě tento TV stolek v dubu kraft zlatý/černé barvě.

Nejlepší kvalita zaručená! TV stolek MONTIS 2 je vyroben z kvalitního materiálu, který je opatřenoý ABS hranou. Ta ochraňuje před mechanickým poškozením a vlhkem. Díky vysoké kvalitě materiálů, které byly použity při výrobě TV stolku, můžeš být jist, že se nebude rychle opotřebovávat a vydrží ti mnoho let.

Dvě otevřené police a dvě skříňky s výklopnými dvířky poskytují dostatek úložného prostoru pro všechen TV příslušenství a zároveň ti umožní udržet pořádek v pokoji. To je obzvláště důležité v malých bytech, kde každý centimetr prostoru má velký význam. Horní deska stolku je dostatečně prostorná, aby pojmula moderní velkou obrazovku televize.

Chceš dokonalý interiér ve svém obývacím pokoji? Expedo TV stolek MONTIS 2 ti s tím pomůže!

Vypadá to, že Expedo TV stolek MONTIS 2 je dokonalý řešení pro všechny, kteří hledají v obývacím pokoji praktický a současně elegantní nábytek. Navíc, díky úložnému prostoru, který stůl nabízí, se s ním vypořádáváš se všemi přenosnými zařízeními a příslušenstvím pro televizi. Vyber si nyní svůj vlastní Expedo TV stolek MONTIS 2 v dubu kraft zlatý/černé a udělej ze svého obývacího pokoje skutečnou oázu pohodlí a stylové elegance!

Shrnutí:

  • TV stolek s dvěma otevřenými policemi a dvěma skříňkami s výklopnými dvířky
  • Vyroben z kvalitních materiálů – LTD, PVC a kov
  • ABS hrana chrání před mechanickým poškozením a vlhkem
  • Rozměry: 150x43x45 cm

Nenechávejte si ujít Expedo TV stolek MONTIS 2 v dubovém provedení kraft zlatý/černé, což je moderní a praktický nábytek, který poskytuje dostatek úložného prostoru a dokonale zapadne do vašeho obývacího pokoje.

Expedo TV stolek MONTIS 2

Důležité upozornění: Pokud chceš mít tenhle skvělý TV stolek ve svém obývacím pokoji, neváhej a přejdi na stránky atcomplet.cz a objednej si ho ještě dnes.