Nové prostěradlo Esposa renforcé – luxusní kvalita v bílé barvě, rozměr 220/260 cm!

Přemýšlíte o výměně starého prostěradla za nový kousek, který vaše ložnice okamžitě oživí a zároveň bude praktický? Za produktem Esposa renforcé se rozhodně nemůžete sáhnout vedle. Tento kousek v bílé barvě s rozměrem 220/260 cm je luxusní kvality a zaručeně se stane ozdobou každé postele.

Prostěradlo Esposa renforce

Esposa renforcé – kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Prostěradlo Esposa renforcé je vyrobeno z kvalitního materiálu, který nabízí komfort a příjemný pocit na dotek. Prostěradlo je vyrobeno z 100% bavlny, a proto je pro vás zaručen vysoký standart kvality a dlouhá životnost.

Bavlna

Prostěradlo má rozměr 220/260 cm, takže vám dokonale padne na každou standardní manželskou postel. Proto se nemusíte bát, že by vám zmizelo polštářové pouzdro do kterého by se vkradlo nechtěné světlo nebo by vás něco motalo v nohách.

Prostěradlo Esposa renforcé – bílá barva, která neurazí

Barva je pro výběr nového prostěradla velmi důležitá. Nemusíte se bát, že s volbou bílé barvy uděláte chybu. Prostěradlo Esposa renforcé v bílé barvě se hodí téměř do každého interiéru.

Bílá barva

Využijte nyní akční cenu a objednejte si luxusní prostěradlo Esposa renforce v bílé barvě s rozměrem 220/260 cm na adrese: https://www.interierio.cz/produkt/esposa-prosteradlo-renforce-bila-220-260-cm