Novinka pro váš interiér – Závěsný noční stolek SIDLEY v odstínu safíru

Chcete svou ložnici stylizovat do moderního designu? Pak byste měli přemýšlet o závěsném nočním stolku SIDLEY v odstínu safíru. Tento NOVINKOVÝ závěsný noční stolek nejenže vypadá skvěle, ale také slouží jako užitečný úložný prostor pro vše potřebné při spaní.

Závěsný noční stolek SIDLEY je vyroben z kvalitního lamina o tl.18 mm hraněné PVC páskou

Pro výrobu tohoto závěsného nočního stolku byl použit kvalitní lamino o tloušťce 18 mm s PVC páskou. Tento materiál je odolný proti poškrábání, což zajišťuje, že noční stolek bude vypadat jako nový po mnoho let. SIDLEY se vyrábí v krásném safírovém odstínu, který dotvoří váš moderní interiér.

Závěsný noční stolek s policí a zásuvkou pro úložné potřeby

Nádherný vzhled SIDLEY nočního stolku není jeho jedinou předností. Tento závěsný noční stolek má praktickou zásuvku a police pro všechny vaše úložné potřeby, jako jsou knihy, brýle, léky a další osobní předměty, které potřebujete mít k dispozici při spaní. Noční stolek má dostatek prostoru pro všechny vaše věci, což vám ušetří spoustu místa.

Rozměry a materiál závěsného nočního stolku SIDLEY

Závěsný noční stolek SIDLEY má rozměry 39,4 x 31,4 x 33,2 cm a je vyroben z kvalitního LTD (lamina). Dodává se v demontu, což zajišťuje jednoduchou montáž a snadnou instalaci. Po instalaci na zeď se noční stolek SIDLEY stane nezbytnou součástí vaší ložnice.

Překvapte se svými návštěvami tím, jak umíte zútulnit svůj domov. Objednejte si závěsný noční stolek SIDLEY v odstínu safíru ještě dnes a užijte si kvalitní a moderní designovou kousek v ložnici!

SIDLEY je novinka, kterou byste určitě neměli nechat ujít!

Nakupujte SIDLEY na této adrese

Závěsný noční stolek SIDLEY v odstínu safíru

Závěsný noční stolek SIDLEY s policí