Orion Džbán sklo s měrkou: praktický pomocník pro pitích po správných dávkách!

Orion Džbán sklo s měrkou 0,5 l / 0,6 l je praktický pomocník pro domácnosti, kavárny nebo restaurace. Čirý zaoblený džbán o celkovém objemu 0,6 l má viditelnou míru 0,5 l a výlevku pro pohodlné a přesné nalévání nápojů do sklenic a pohárů.

Tento džbán má univerzální použití a je opatřen masivním uchem, takže manipulace s ním je jednoduchá. Pod hrdlem je vyznačená ryska, což ocení například milovníci stáčeného vína a tam, kde se podává rozlévané víno po džbáncích.

Orion Džbán sklo s měrkou 0,5 l / 0,6 l je odolný teplotám až do 60 °C, ačkoli nelze jej používat na vroucí nápoje. Možnost mytí v myčce zjednodušuje jeho údržbu.

Viditelná míra a výlevka pro přesné nalévání

Díky viditelné míře můžete snadno zkontrolovat, kolik nápoje zbylo, a výlevka vám umožní přesně nalít do vašich oblíbených sklenic a pohárů bez polití stolu.

Jednoduchá manipulace a masivní ucho

Masivní ucho a zaoblený tvar džbánu umožňují snadnou manipulaci s nápoji v domácím prostředí i v kavárnách a restauracích. Džbán je lehký, ale přesto odolný a má univerzální použití.

Odpovídající pro každou příležitost

Orion Džbán sklo s měrkou 0,5 l / 0,6 l je ideální pro každou příležitost, od domácích oslav až po podnikové akce, protože může být použit pro jakýkoliv nápoj – od vína po limonádu.

Odolný a praktický pomocník

Díky své odolnosti a praktičnosti se Orion Džbán sklo s měrkou 0,5 l / 0,6 l stane nezbytným pomocníkem pro celou vaši domácnost. Je vhodný pro pití po správných dávkách a s jeho použitím se budete cítit jako profesionál.

Pro více informací a možnost zakoupení Orion Džbánu sklo s měrkou 0,5 l / 0,6 l navštivte https://www.codina.cz/produkt/orion-dzban-sklo-s-merkou-0-5-l-0-6-l.