Růžové sametové křeslo ušák Max Winzer Harvey Velvet – krásné a pohodlné vybavení vašeho interiéru


Růžové sametové křeslo ušák Max Winzer Harvey Velvet

Krásné a pohodlné vybavení vašeho interiéru. Harvey je kolekce pohodlných retro ušáků nabízejících spoustu prostoru i široký výběr potahových materiálů. Zde si můžete zvolit svou oblíbenou variantu. Základní řada je potažena hladkou kvalitní textilií, řada s přívlastkem Velvet na dotek i oko zaujme povlakem připomínajícím samet. Řadu Velor si pak zamilujete pro potah z látky inspirované velurem. Součástí je i polštář o rozměrech 70 x 30 cm.

O značce

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945. Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer mohou pyšnit zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku. Nábytek jako takový je stylový v mnoha smyslech slova: od křesel a pohovek v opravdu moderním designu až po výrobky v teď tolik oblíbeném retro stylu.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

Obrázek křesla ušák Harvey

Investovat do kvalitního a pohodlného nábytku se vždy vyplatí. Růžové sametové křeslo ušák Max Winzer Harvey Velvet je nejen krásným designovým doplňkem, ale také nabízí vysokou kvalitu a odolnost. Pokud se rozhodnete pro toto křeslo, budete mít kus nábytku, který vám vydrží spoustu let a zároveň poskytne maximální pohodlí při odpočinku.

Obrázek růžového křesla Harvey v interiéru