Šedá jídelní židle ZUIVER BACK TO SCHOOL – kousek stylu do každého interiéru!

ZUIVER BACK TO SCHOOL je modernizovaná židle, která se dokonale hodí do každého moderního a sytým stylem laděného interiéru. Kromě toho, že je velmi pohodlná, nabízí také pevnost a stabilní konstrukci, díky kterým se bez problému stane nezbytností každého jídelního stolu.

Designové provedení

Šedá barva je moderní a elegantní a takto vypadá i tato skvělá židle. Je vyrobená z kvalitní překližky s laminátovým povrchem. Díky tomu je tato stohovatelná židle odolná jak proti poškrábání tak i proti poškození. Kromě své pevnosti má příjemné sezení, což umožňuje povrch sedátka a opěradla, které jsou vyrobené z vysokotlakého laminátu.

Židle zebra

Díky svému modernímu designu se hodí k jakémukoli jídelnímu stolu. Dobře vynikne v kombinaci s pohovkou nebo s křeslem stejného designu. Osvěží jakékoliv interiéry, které potřebují trochu stylového doplňku.

Pečlivě zpracovaná konstrukce

Tuto židli ZUIVER BACK TO SCHOOL navrhl designér Jan Willen Vandal. Konstrukce židle je pevná a stabilní, díky čemuž vás nikdy nezklame. Podnož židle je vyrobena z oceli, což ovlivňuje její pevnost, a je pokrytá šedým nátěrem. Díky pevnému základu a kvalitním materiálům se židle ZUIVER BACK TO SCHOOL stává nezbytností do každé domácnosti.

Židle zebra

Židle ZUIVER BACK TO SCHOOL je výrobek nejvyšší kvality. Nabízí nejenom skvělý vzhled, ale také skvělou pohodlnost a pevnost. Vynikne v kombinaci s různými interiéry a dokonale zapadne do každé domácnosti. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čisticím prostředkem. Můžete si ji zakoupit zde: https://www.nabytekted.cz/produkt/seda-jidelni-zidle-zuiver-back-to-school/.