Televizní stolek PERPIDA 2D1S – elegancí alpské bílé a artisan dřeva vysoké kvality


Pokud hledáte televizní stolek, který kombinuje moderní design a kvalitní materiály, může být PERPIDA 2D1S tou správnou volbou. Kromě praktické zásuvky nabízí tento stolek také skvělý vzhled, díky kombinaci alpské bílé a artisan dřeva.

Moderní kousek pro váš obývací pokoj

PERPIDA 2D1S je součástí kolekce Sektor, která se skládá z 7 moderních kousků nábytku. Tento televizní stolek je navržen tak, aby skvěle zapadal do vašeho obývacího pokoje a dodal mu na eleganci.

Standardní verze tohoto nábytku je vybavena věnci osvětlení, takže si můžete vychutnat své oblíbené filmy a seriály v téměř kinematografickém prostředí.

Materiály a rozměry

PERPIDA 2D1S je vyroben z kvalitních materiálů. Korpus je z lamina a dveře jsou z MDF o síle 19 mm. To zaručuje vysokou pevnost a dlouhou životnost tohoto nábytku.

Rozměry televizního stolku jsou 144 x 46 x 42 cm. Díky těmto rozměrům můžete umístit i větší televizor na plochu, aniž by se vám stolek zdál příliš velký.

Barva a doprava

PERPIDA 2D1S je nabízen v alpské bílé barvě pro korpus a artisan dub pro nohy. Dvířka jsou vyvedena v bílém lesku. Kombinace těchto barev dodává této skvělé kousku nábytku na eleganci a vkusu.

Stolek PERPIDA 2D1S se dodává v demontáži. Váhy balíků jsou následující:

  • 1. balík – 42,8 x 16,8 x 94,5 cm, 25,32 kg
  • 2. balík – 45,2 x 5,9 x 157,8 cm, 18,6 kg

Pokud hledáte televizní stolek, který skvěle doplní váš obývací pokoj a zároveň bude praktický, PERPIDA 2D1S je tou správnou volbou pro vás.

Pro více informací a možnost zakoupení navštivte stránky sidonia.cz.