Truhlík RATO CASE HIGH od Prosperplastu: praktický a stylový skladovací doplněk v hnědém provedení s rozměry 60x25x46cm


Imitace ratanového úpletu

Truhlíky RATO CASE HIGH od Prosperplastu jsou nejen praktickým a účelným skladovacím doplňkem, ale také vypadají velmi stylově. Jejich povrch věrně imituje ratanový úplet, což z nich dělá skvělou volbu pro všechny, kteří hledají moderní a elegantní prvek pro svůj exteriér.

Při nákupu si můžete vybrat ze dvou dostupných barev – hnědé a šedé. Podle vašeho vkusu a zařízení zahrady tak můžete vybrat ten nejlepší vzhled pro váš nový truhlík.

Samozavlažovací systém

Jeden z hlavních benefi tů truhlíků RATO CASE HIGH od Prosperplastu je jejich samozavlažovací systém. Ten vám zajistí, že vaše rostliny nebudou mít problémy s nedostatkem vody – systém bude kontinuálně zajišťovat dodávku vody i v průběhu vaší absence.

Díky tomuto systému se nemusíte obávat, že by vaše rostliny mohly zvadnout nebo dokonce uschnout. S truhlíkem RATO CASE HIGH se na vaše rostliny budete moci spolehnout, že se jim bude dařit dobře, i kdyby vás měla cesta pryč trvat týdny.

V rámci samozavlažovacího systému u truhlíků RATO CASE HIGH od Prosperplastu můžete také využít ukazatele hladiny vody. Ten vám napoví, kdy je potřeba doplnit vodu a kdy máte ještě dostatek na několik dní.

Vysoce kvalitní materiál

Truhlíky RATO CASE HIGH od Prosperplastu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a odolného plastu, který je velmi odolný proti mechanickým poškozením, UV záření a mrazu. To zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost pro vaše rostliny.

Výška samotného truhlíku je 24 cm.

Závěr

Pokud hledáte praktický a elegantní skladovací doplněk pro vaši zahradu, truhlíky RATO CASE HIGH od Prosperplastu jsou zaručeně skvělou volbou. Díky jejich samozavlažovacímu systému a kvalitním materiálům jsou perfektní volbou pro všechny, kteří chtějí zajistit svým rostlinám co nejlepší podmínky pro růst a kvetení.

Truhlík RATO CASE HIGH od Prosperplastu

Přejděte na stránku produktu (https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/prosperplast-truhlik-rato-case-high-hnedy-60m25m46cm-2), abyste si mohli objednat váš vlastní truhlík RATO CASE HIGH od Prosperplastu ještě dnes!